25. 5. 2024

5 hráčů PSG, kteří nejspíše opustí klub na konci sezony!

#1 Kylian Mbappe

Za uhodnutí posledního jména nedostanete žádnou odměnu – Kylian Mbappe je největším hráčem, který by mohl na konci sezony opustit Park princů. Nejhodnotnějšímu hráči PSG v této sezóně Mbappému končí v červnu smlouva a může volně jednat s potenciálními nápadníky.

Francouzský reprezentant přestoupil do Paris Saint-Germain z Monaka před začátkem sezony 2017-18. Od té doby je Mbappé nejlepším střelcem gólů v klubu, když ve 204 zápasech napříč soutěžemi zaznamenal 154 gólů a 77 asistencí.

Jak se dalo očekávat, PSG se ze všech sil snaží mistra světa z roku 2018 uvázat k dlouhodobé smlouvě. Bohužel, všechny jejich nabídky byly zatím 23letým hráčem odmítnuty.

Pokud se dá věřit zprávám, Real Madrid má šanci získat hráče v letním přestupovém období zdarma. Zatím však nedošlo k žádnému oficiálnímu potvrzení, protože obě strany se zatím chtějí soustředit pouze současnou situaci v sezoně.

Očekávejte, že po skončení březnového kola Ligy mistrů, v němž se PSG utká s Los Blancos, dojde k nějakému vývoji. Mbappé v prvním zápase v Paříži na začátku měsíce vstřelil v poslední minutě vítězný gól při triumfu francouzských gigantů 1:0 nad Realem Madrid.