17. 4. 2024

5 hráčů PSG, kteří nejspíše opustí klub na konci sezony!

Hegemon francouzské Ligue 1 je v současnosti pravděpodobně nejambicióznějším klubem světového fotbalu. Po zisku sedmi titulů v Ligue 1 v posledních devíti sezonách touží po prolomení kletby triumfu v Lize mistrů.

V týmu začíná být přetlak hvězd a to vždy dělá dusno. Soupiska Pařížanů je napěchovaná ambiciózními hráči, ale trenér Pochettino může do zápasu nasadit jen 11 vyvolených.

I sebemenší pochybení v zápasech se tady může ukázat jako katastrofální a může způsobit, že hráč v Parku princů klesne na nižší příčky a nakonec bude prodán.

Na druhé straně spektra je také jeden hráč, který se těší na odchod z francouzské metropole. Zatím všechny nabídky PSG odmítl a o své budoucnosti mlčí.

Níže to vše zohledníme a nabídneme vám seznam hráčů, kteří mohou z klubu odejít. Zde je pět hráčů PSG, kteří by se na konci sezony 2021-22 mohli z Parc des Princes odstěhovat:

#5 Layvin Kurzawa

Layvin Kurzawa z neznámých důvodů neodehrál v této sezoně Ligue 1 ani jeden zápas. Ve skutečnosti odehrál Francouz v sezóně 2021-22 pouze devět minut fotbalu ve všech soutěžích.

Jeho jediné dosavadní vystoupení bylo v Trophee des Champions, kde jeho tým prohrál 1:0 s Lille.

V Nuno Mendesovi a Juanu Bernatovi našlo PSG dva výjimečné levé obránce. Kurzaya, kterému zbývají ještě dva roky do konce smlouvy, zatím nepůsobí natolik přesvědčivě, aby vytlačil jednoho z nich.

Paris Saint-Germain údajně chce hráče poslat pryč a je pravděpodobné, že se tak v létě stane.