30. 11. 2022

Zvrat v případě Mbappého odchodu z PSG? Matka francouzské superhvězdy promluvila

Jednání útočníka Kylián Mbappého s francouzským fotbalovým klubem Paříž St. Germain o prodloužení smlouvy ještě definitivně nestroskotalo. Pro místní média to potvrdila matka mistra světa Fayza Lamariová, která se stará o jeho finanční záležitosti.

Mbappé se začátkem tohoto týdne vyjádřil, že požádal zaměstnavatele o odchod už v červenci, když se rozhodl neprodloužit smlouvu s PSG.

Dvaadvacetiletý francouzský útočník se na konci aktuální sezóny v létě 2022 stane volným hráčem. Od 1. ledna příštího roku také může podepsat předběžnou dohodu s novým klubem. Mbappého máma ale pro deník Le Parisien řekla, že stále existuje šance na setrvání jejího syna v Paříži.

„Stále jednáme s PSG a jde to dobře. Jen včera jsem mluvila s Leonardem (sportovní ředitel klubu – pozn.). Zda dosáhneme dohodu? Jedna věc je jistá, Kylian udělá, co jen bude moci, aby vyhrál Ligu mistrů. Kylian potřebuje být šťastný. Když je smutný, je schopen říct ‚OK, vzdávám to‘. A říká to dost často, “ uvedla na adresu syna, o kterého se eminentně zajímá Real Madrid.

Španělský gigant dal Paříži už tři nabídky na přestup, ale zatím neuspěl. Ofenzivní klenot PSG od svého příchodu z AS Monaco do Paříže v roce 2017 vstřelil za klub 136 gólů v 182 zápasech.

Instagram did not return a 200.