27. 5. 2023

TOP 5 nejlepších a nejhorších výkonů z derby!

Jubilejní třísté derby, které sledovalo 17 093 diváků, má svého vítěze, kterým se stala domácí Sparta. Kteří hráči zářili v důležitém derby nejvíce a kterým zápas naopak nevyšel?

Lukáš Haraslín

Hrdina první půle! Nejdříve svoji šikovností v soubojích jeden na jednoho vykartoval stoper Ousoua a z následné standardky trefil rozhodující gól.

Jakub Pešek

Je na něm hodně znát sebevědomí. Jeho rychlé nohy a kreativita byly pro tým z Letné stěžejní. Ukázal, že z něj roste pilíř základní sestavy na kterou se bude moct kouč Pavel Vrba spolehnout.

Nicolae Stanciou

Rumunská hvězda Slavia přišla do hry až ve druhé půli a hru Sešívaných oživil. Nápadité přihrávky i střely však významnější záznam nevytvořily.

David Hancko

Slovenský stoper, který rozhodl čtvrteční duel proti Rangers, byl při chuti i dnes. Nejen, že si zodpovědně splnil svoje defenzivní povinnosti, ale často jsme jej viděli hrozit i před slávistickou bránou.

Bořek Dočkal

Špílmachr Letenských sice přišel na trávník až v průběhu druhé půle, ukázal však, proč je pro tým Pavla Vrby tak důležitý. Jeho klid na balónu a fotbalové myšlení je velká přidaná hodnota.

A těch 5 nejhorších? 👇