30. 5. 2024

Vémola po zápase naložil Krištofičovi: Jen tam ležel a nic neudělal. Falešný champ!

Karlos Vémola na akci Oktagon 26 na pražské Štvanici nechyběl jako divák. Kvůli zranění ruky a následné operaci se nemohl postavit do titulvého zápasu s Marcinem Naruszczkom. V souboji s tvrdým Polákem ho zastoupil Samuel „Pirát“ Krištofič, který zvítězil na body a získal dočasný titul střední váhy.

,, V první řadě bych chtěl pogratulovat Oktagonu, byla to super show, „ konstatoval Karlos Vémola ve svém pravidelném vlogu na Instagramu.

Největší pozornost v jedenáct-minutovém videu věnoval zápasu Pirát vs Naruszczka, který podle něj měl skončit jiným výsledkem. ,,Nebudu nadávat na Pirátův výkon, bylo to takové, jaké to bylo, nechám to na vás diváci. Já jsem mluvil s rozhodčím. Frajer pokud ukazuje, že jde dopředu, měl by vyhrát a Polák dopředu šel, šel si po výhru. Já prý se jen válím a objímám lidi na kleci, on (Pirát) tam jen ležel a nic neudělal.

Ale jsem rád, že vyhrál, i když si to podle mě úplně nezasloužil. Jelikož Poláka ani jednou pořádně neohrozil. Jediné, co bych mu mohl vytknout, jsou jeho sprosté řeči po zápase. Řekl, že měl jen 14 dní na přípravu. To není pravda, je to blbá lež. Od začátku jsme s Ondrou hovořili o tom, že do zápasu nemusím nastoupit a Pirát to věděl a celou dobu se připravoval, „ konstatoval Vémola 

Karlos má za sebou operaci ruky, na níž jak se později potvrdilo, si utrhl triceps. Fanouškům, kteří se nemohou dočkat jeho návratu prozradil, kdy by se chtěl vrátit do klece.

,,Viděl jsem jak jste mi fandili, bude to moje největší motivace, plus i to, že budeme nějaký ten pátek poslouchat hloupé Pirátovy řeči, budu se těšit na to, když se vrátím do klece a ten pás mu vezmu. Myslím, že bych se přes zranění mohl na konci roku vrátit, mohlo by to být 30. prosince, „ dokončil.