23. 7. 2024

TOP 5 nejvýdělečnějších turnajů UFC? Samý Conor!

Conor McGregor má za sebou další neúspěšný zápas proti Dustinovi Poirierovi, když po hrozivém zranění kotníku v 1. kole nemohl pokračovat dál. Navzdory prohře a velké vlně kritiky však vydělal pořádný balík. Něco tedy musí dělat správně.

UFC 264 prodalo 1,8 milionu PPV (pay-per-view) a stalo se tak druhou nejprodávanější akcí organizace. Neuvěřitelné je, že když se podíváme na Top 5 akcí UFC, které prodaly nejvíce PPV, tak ve všech měl hlavní zápas Conor McGregor. A pokud bychom se podívali ještě dál, tak v Top 10 chybí pouze třikrát.

Nabízíme vám 5 turnajů, které vydělali v historii UFC nejvíce.

UFC 229: KHABIB VS. MCGREGOR (2,4 MILIONU PPV)

Nemělo by být překvapením, že právě tento turnaj byl nejprodávanějším. Mezi Khabibom a McGregorem byla velká rivalita a špatná krev. UFC 229 doplnili i jména jako Tony Ferguson a Anthony Pettis.

UFC 264: POIRIER VS. MCGREGOR 3 (1,8 MILIONU PPV)

Druhým nejprodávanějším turnajem byla právě trilogie mezi Poirier a McGregorem. Kartu doplnily další zajímavá jména jako Thompson, Burns a O’Malley.

UFC 257: POIRIER VS. MCGREGOR 2 (1,6 MILIONU PPV)

Druhý zápas z trilogie Poirier a McGregora se nachází na třetím místě. V prvním zápase Conor uštědřil Dustinovi KO, a tak byli na místě velká očekávání, zda to dokáže Conor zopakovat. Kartu doplnil i zajímavý zápase mezi Hookerem a Chandlerem.

UFC 202: DIAZ VS. MCGREGOR 2 (1,6 MILIONU PPV)

V srpnu 2016 byla naplánována odveta zápasu Diaze a McGregora. V prvním zápase se oběma podařilo udělat divácky atraktivní zápas, a tak se fanoušci nevěděli dočkat odvety.

UFC 246: MCGREGOR VS. CERRONE (1,35 MILIONU PPV)

Po prohře s Khabibom se Conor rozhodl jít do důchodu, a když ohlásili velký návrat na leden 2020, tak se spustil velký šílenství, že „Misty Mac“ je zpátky.