Vémola opět propálil plány Oktagonu! Co se chystá?

Aktuální šampion polotěžké váhy organizace Oktagon MMA je známý tím, že si rád pouští pusu na špacír a co neví nepoví. Nyní jsem se tak dozvěděli zcela nové informace o plánech největší československé organizace…

Poté, co Karlos v červenci získal na Štvanici pás pro šampiona polotěžké váhy, začal kout další plány.

Chtěl by se stát prvním triple šampionem a kromě boje o pás střední váhy by to rád vyzkoušel i v té těžké. V úvahu připadal turnaj ve Frankfurtu, jenže vedení řeklo ne.

Nyní by se však mohl dočkat náhrady.

“Já mám slíbeno od Ondry Novotného, že když v prosinci porazím Kincla, takže budu šampion střední i polo-těžké váhy, že mi dá v únoru v Mnichově boj o těžkou váhu, že budu moct být první, kdo se pokusí o tři tituly,” naráží UFC veterán na turnaj, který ještě ani nebyl oficiálně oznámen.

Ondra o tom jen nikde moc nemluví, tak z toho mám takový pocit, že to nikde nezmiňuje, aby to pak nedopadlo jako to Německo a aby mi pak neříkal, že to neslíbil a že to nebylo domluvené.

Já to od něj mám slíbené, že když budu mít dva tituly, tak mohu jít o titul v těžké váze, ale nikde to neříká, kdyby se mu to náhodou pak nehodilo, tak aby pak to jakoby neslíbil, což si myslím je škoda,” postěžoval si Vémola.

Za mě podaná ruka platí. Když se s někým na něčem dohodnu, tak přes to nejede vlak. Takhle jsem to od OKTAGONu vnímal a to, že se teď věci dějí jinak, mě vyloženě mrzí. Ale neposeru se z toho. Mrzí mě to jen vnitřně. Je mi to jedno. Já své slovo držím,” dadal viditelně rozmrzelý Karlos Vémola během livestreamu s Fight Live.

A kdo že se rýsuje jako případný soupeř na turnaj do Mnichova? Měl by to být vítěz souboje Moons vs Kimball, který se odehraje na Oktagonu 36 ve Frankfurtu.

Instagram did not return a 200.