Karlos pálí do Kincla: Jenom hledá výmluvy, on musí dokázat, že je lepší!

Na proběhnuvším turnaji Oktagon 35 obhájil Patrik Kincl svůj šampionský pás střední váhy a do klece za ním hned vniknul Karlos Vémola. Ten by rád o Patrikův pás zabojoval do konce roku.

Oba rivalové už se spolu v minulosti utkali. V červnu roku 2018 zvítězil v rámci turnaje XFN po 3.kolech na body právě aktuální šampion polotěžké váhy Karlos Vémola.

Tehdejší organizace však zkrachovala a na slibovanou odvetu nikdy nedošlo. Teď jsem jí však velice blízko.

Čekalo se, že se hned po Kinclově vítězství potvrdí prosincový termín 30.12. Jenže Patrik si chce sednout z vedením a celou věc probrat.

“Patrik Kincl běhá s mým pásem a zdá se mi, že se snaží najít jednu výmluvu za druhou, že uvidíme a že se dohodneme. Jak uvidíme? Já chci 30. prosince zápasit o titul a jestli on nechce zápasit o titul, tak ať to řekne,” říká pro Fighlive vytočený Karlos Vémola.

Pás střední váhy v minulosti opravdu patři Vémolovi, který jej získal právě po boji s Francozem Lohorém. Na rozdíl od Patrika Kincla ho však nedokázal ukončit a zvítězil “až” na body.

Každý zápas je jiný. To, že on porazil Lohorého v jednom a já v pěti kolech? Každý zápas se vyvíjí jinak a je jiný.

Nezapomeňme však na to, že já už jsem zápas s Kinclem měl. Já jsem ho porazil. On je ten, kdo potřebuje dokázat, že je lepší,” připomíná Karlos první vzájemné měření.

Instagram did not return a 200.