29. 11. 2022

TOP 5 hvězd, které mohou přesídlit do Premier League

Vzhledem k tomu, že se Premier League stala atraktivnější destinací než kdykoli předtím, nebylo by překvapením, kdyby se v ní v příštím roce objevilo několik významných příchodů. V této souvislosti vám přinášíme seznam pěti hvězd, které by mohly v roce 2022 přestoupit do anglické nejvyšší soutěže.

#5 Jude Bellingham

Jude Bellingham si vysloužil pozornost několika klubů Premier League poté, co v létě předvedl několik atraktivních výkonů za Anglii na Euru. V posledních měsících se o hráče zajímaly kluby jako Chelsea, Manchester City nebo Liverpool.

Anglický teenager v této sezóně stále přesvědčuje svými výkony v dresu Borussie Dortmund. Dosud za BVB nastoupil v 15 bundesligových zápasech, ve kterých vstřelil dva góly a přidal pět asistencí. V šesti zápasech Ligy mistrů si za německý celek připsal také gól a tři asistence.

#4 Frenkie de Jong

Zdá se, že záložník Barcelony Frenkie de Jong se blíží možnému odchodu z Camp Nou. V posledních týdnech se množí zvěsti o tom, že Blaugrana zvažuje nizozemského záložníka zpeněžit.

Je veřejným tajemstvím, že Barcelona chce získat finanční prostředky pro nadcházející přestupové období prodejem několika hráčů. Podle zpráv je De Jong jednou z nejpravděpodobnějších možností, která by mohla být obětována, vzhledem k jeho značné tržní hodnotě, která se údajně pohybuje kolem 80 milionů eur.

Navíc příchod hráčů jako Pedri, Nico Gonzalez a Gavi znamená, že Blaugrana má ve středu pole dostatek možností. Proto by mohli být ochotni Nizozemce pustit.

Pokud by De Jong nakonec Camp Nou opustil, existuje velká šance, že by se mohl přesunout do Premier League, kde jeho situaci sleduje Manchester City.

A ti 3 další?

Instagram did not return a 200.