30. 5. 2024

TOP 4 nejvíc sexy bojovnice MMA na Československé scéně

MMA v Česku a na Slovensku? To není jen Karlos Vémola, Attila Végh nebo Viktor Pešta. V zaplněných arénách si to v kleci rozdávají i ženy u kterých fanoušci mnohdy neobdivují pouze bojové chvaty, ale i jejich vzhled. Fórum Sport přináší žebříček čtyř nejkrásnějších českých a slovenských MMA bojovnic.

4.místo: Lucie Pudilová

Bývalou UFC zápasnici asi netřeba dlouze představovat. Nejvýraznější postava ženského MMA na Československé půdě umí fanouškům uhranout i jinak než ostrými kopy a tvrdými lokty.

Introvertní kráska s jemnými rysy je ukázkou toho, že ne vždy z bojovníků a novodobých gladiátorů vyzařuje agresivita na první pohled. V kleci pak přichází radikální změna a z Lucie se stává lvice.

3.místo: Lucia Krajčovič

Původně se Lucia Krajčovič věnovala thaiboxu, kterému se mimo MMA věnuje stále. V Bratislavě dokonce založila Ladies Thaibox výhradně pro ženy. Jako trenérka se věnuje i práci s dětmi. Sama už je mámou malé Izzy.

Vysoká a štíhlá bojovnice s lehce exotickým vzezřením to má v profi MMA zatím 1-1. Na sociálních sítích a v médiích je populární díky své otevřenosti a bezprostřednosti, což fanoušci kvitují.

Kdo by však chtěl pohledné bojovnici posílat nemístné návrhy, měl by vědět, že Luciin přítel je Vlasto Čepo – dosud neporažený bijec v MMA, který své soupeře drtí v prvních kolech knockoutovými údery.

2.místo: Sandra Mašková

Sympatická zápasnice s přezdívkou Medojed je stálicí české bojové scény. Základy má v kickboxu, ve kterém v minulosti dosáhla na titul vícemistryně Evropy. V profi MMA má zatím skóre 3 výhry a 3 porážky a na výraznější úspěch stále čeká. Loni se probojovala do finále Oktagon výzvy, které proběhne v září v Ostravě.

Show Jana Krause: TV premiéra 24. 3. 2021 1. Bohumil Klepl — herec 2. Sandra Mašková — zápasnice MMA, která se ráda svléká 3. Kamil Rodan — historik, odborník na britskou královskou rodinu — Snímek z neveřejného natáčení pořadu Show Jana Krause v Praze.

Usměvavá a půvabná dlouhovláska se často ocitá v zájmu médií. Je přirozená, sdílná a nebojí se být upřímná. Není divu, že si získala mnoho fanoušků v Česku i na Slovensku. Jejich podpora se v zápasech vždy hodí.

1.místo: Ivy Hašková

Do světa profi MMA se krásná studentka knihovnictví dostala skrze populární show Projektu Y, který dokonce vyhrála! V kleci má za sebou teprve dva zápasy, ovšem oba dokázala devatenáctiletá Ivy Hašková ukončit svými pěstmi. Co s ní bude dál?

Promotér Ondřej Novotný nevylučuje, že bychom Haškovou mohli v kleci ještě vidět. Pohledná brunetka z tréninků nevypadla a jelikož je na české ženské MMA scéně místo, není vyloučeno, že se dočkáme pokračování příběhu.