17. 6. 2024

Rangnick cítí, že jeho hvězda není vhodná pro náročnou Premier League! Půjde pryč?

Dočasný manažer Manchesteru United Ralf Rangnick se údajně rozhodl tento měsíc prodat Donnyho van de Beeka. Německý manažer se domnívá, že Nizozemec není vhodný pro Premier League.

Podle zprávy deníku The Athletic je Van de Beek na odchodu z Manchesteru United. O bývalou hvězdu Ajaxu se zajímají různé kluby, včetně několika klubů z Premier League.

Rangnick se rozhodl Van de Beeka odvolat a doporučil představenstvu, aby Nizozemce prodalo. Prozatímní manažer údajně není přesvědčen o záložníkově schopnosti vyniknout v Premier League.

Podle zpráv chtěl Van de Beek v letošní sezoně přestoupit na hostování do Evertonu, ale Ole Gunnar Solskjaer jeho přestup loni v létě zablokoval. Čtyřiadvacetiletý hráč doufal, že dostane více minut, ale přestože se v klubu zranilo více hráčů, pravidelně nehrál.

Donny van de Beek zahřívá lavičku Manchesteru United od chvíle, kdy přišel z Ajaxu. Holanďanovi se nepodařilo proniknout do základní jedenáctky, ani nedostával pravidelný herní čas z lavičky.

O van de Beeka se během jeho působení v Ajaxu zajímaly Real Madrid a Barcelona, se záložníkem byl spojován také Bayern Mnichov. Zdá se, že všechny tři kluby nyní od svého zájmu upustily.