17. 6. 2024

Ralf Rangnick potvrdil odchod hvězdy Manchesteru United na TikToku !!!

Dočasný manažer Manchesteru United Ralf Rangnick na TikToku nepřímo potvrdil odchod Jesseho Lingarda z klubu.

Začátkem tohoto týdne zveřejnil jeden z fanoušků United na TikToku video, ve kterém se Rangnicka ptal na Lingardovu budoucnost. Dotazovaný fanoušek se nechal slyšet:

„Je to můj nejoblíbenější hráč. Má v hlavě United.“
V odpovědi na tuto otázku Rangnick potvrdil odchod 29letého hráče z Old Trafford. Německý taktik při autogramiádě řekl: „V létě odejde.“

Za současného stavu Jesse Lingard vstoupil do posledního půl roku své smlouvy s United. Anglický reprezentant byl předmětem nabídky na hostování v Newcastlu United. Dohoda však ztroskotala poté, co se objevily informace, že Rudí ďáblové požadovali po Magpies bonus za přežití ve výši 12 milionů liber.

United zjevně věří, že Jesse Lingard má na to, aby svými góly a asistencemi udržel Newcastle v Premier League. Devětadvacetiletý křídelník v minulé sezoně prokázal, že je schopen plnit úkoly ve středu tabulky, když v 16 vystoupeních za West Ham United přispěl 14 góly.

Pokud se Lingardovi v nejbližších dnech nepodaří zajistit si odchod z Old Trafford, nezbude mu nic jiného než na konci sezony odejít na volný přestup.

Lingard od příchodu Rangnicka na pozici dočasného manažera za United téměř nenastupuje. Angličan dostal od německého taktika k dispozici pouze jednu minutu v lize a pět minut v FA Cupu.

V této sezóně nastoupil za Rudé ďábly ve 14 zápasech a připsal si dva góly a asistenci.