30. 5. 2024

Pokud by Vémola ukončil kariéru, Novotný má pro něj tyhle pracovní nabídky!

Karlos Vémola kvůli problémům s rukou musel odmítnout zápas se Samuelem „Pirátem“ Kryštofičem a prozatím není vyloučeno ani to, že by fanouškům musel oznámit i to, že ho čeká konec kariéry. 

Pokud by už český „Terminátor“ nemohl v kariéře bojovníka pokračovat, podle nejnovějších informací by ve smyslu pracovní náplně nabídku na stole měl.

Ondřej Novotný měl totiž Vémolovi nabídnout tři druhy spolupráce s Oktagonem, které by mohly připadat v úvahu. „Už jsme se o tom bavili, dokonce jsem mu i konkretizoval možnosti, kde ho vidím. On nebude trenér, protože to nemá rád, ale myslím si, že mám několik dobrých nápadů, aby to pro něj mohlo být zajímavé. Neustále totiž roste projekt Oktagon.tv, a když budeme mít vlastní televizní studia, tak on je televizní člověk. Druhá věc je, že bych byl rád, kdybych se o něj mohl opřít ve smyslu fighter managementu.A také umí fantasticky anglicky a když porosteme do zahraničí, tak by mohl být dobrý ambasador,“ definoval promotér Oktagonu možné nabídky pro Karlose.