18. 7. 2024

Poirier ohledně čtvrtého boje s Conorem: Musí to dávat smysl!

Dustin Poirier je neustále konfrontován za jeho poslední triumf nad Conor McGregorem, který si zlomil nohu. Trilogický duel tak skončil jinak než mnozí očekávali, nyní se rodák z Louisiany k utkání s pořadovým číslem čtyři s irským MMA borcům vyjádřil otevřeně.

,, Ve třetím boji se mu zlomila noha, je to ale výhra, i když ne s takovým pocitem jako v odvetě, ve které jsem ho ukončil, „ řekl Dustin pro MMA Hour.

Poirierovi by podle jeho vyjádření nevadil ani další souboj s McGregorem, ovšem po urážkách, které adresoval na jeho adresu The Notorious se od všeho více oprostil. ,, Je to bojová hra, některé věci co řekl překročili všechny hranice, ale já nejsem ten, kdo rozhoduje o pravidlech hry. Pokud bude třeba půjdu do toho a potrestám ho za to, „ pokračoval Poirier. 

Aktuálně Dustina čeká boj o titul proti současnému vládci lehké váhy Brazilci Charlesovi Oliveirovi. ,, Uvidíme co se stane, nesedím doma a nečekám na to, kdy se dostaneme do čtvrtého duelu. Pokud to bude mít smysl dostaneme se k tomu. Trénuji a užívám si život. Dcera byla dnes první den ve škole, přitom mě baví růst i jako zápasník, „ dokončil ve zmíněném rozhovoru Poirier.