15. 6. 2024

Paul vs Woodley? Bude to podvod hlásí Colby Covington

Kontroverzní MMA zápasník Colby Covington nabídl svůj názor na nadcházející zápas v boxu mezi Jakem Paulem a Tyronem Woodleym. Tento souboj v posledních dnech celkem rozděluje MMA komunitu, protože mnozí bojovníci nevěří bývalému šampionovi UFC Tyronu Woodleymu. Proč?

Tyron Woodley se už loni nechal slyšet, že jeho finanční situace není moc dobrá a že utratil spoustu peněz za auta, šperky a večírky s přáteli. Prý ho v životě nikdo nenaučil, kam má své vydělané peníze uložit nebo investovat. To vše nahrává divokým spekulacím o prodaném zápasu…

„Vím, jak je na tom Tyron Woodley s penězi. Ve skutečnosti nebude zápasit s Jakem Paulem. Bokem se nechá podplatit pár miliony dolarů a oni budou dál promovat tohoto malého “hada” Paula, že je to úžasný bojovník a skvělý boxer, ale ve skutečnosti není nic jiného než amatérský vtip a sparing partner,“ prohlásil bývalý prozatimní šampion welterové váhy Covington.

Colby Covington zná Tyrona Woodleyho velmi dobře. Dlouhé roky nenáviděného rivala dokázal loni v září ukončit v pátém kole. Přesto by nyní věřil právě Woodleymu, kdyby víc nevěřil konspirační teorii.

“Myslím, že Woodley by ho dokázal ukončit. Určitě na to má výbušnost a sílu. V našem gymu MMA Masters jsem mluvil s několika kluky,  kteří trénovali s Paulem v Miami. Všichni mi potvrdili to samé. Jake Paul vypadal opravdu špatně,” odhalil Covington v rozhovoru s Jamesem Lynchem.