30. 5. 2024

Kleina si světoznámý trenér MMA povolal k sobě: V Americe bude mít super společnost

Slovenský MMA zápasník Ľudovít Klein se na svůj další zápas v UFC bude připravovat v Americe ve velkém předstihu. Třetí duel v UFC s Nickem Landwehrem ho čeká 16. října. A ve kterém gymu a pod jakým trenérem se bude Lajoš připravovat?

Lajoš se bude připravovat ve známém Gymu Sanford MMA v Deerfield Beach na Floridě pod trenérem Henrim Hooftem, který se věnuje hvězdám jakými jsou aktuální šampión UFC Kamaru Usman, Michael Chandler či Justin Gaethje.

V takovém předstihu jít trénovat do USA není rozhodně levná záležitost. I proto Klein před odletem na Instagram poděkoval hlavně svým partnerům za takovou příležitost. 

Do Ameriky přitom první Slovák v UFC necestuje sám. V letadle, ale iv gymu mu bude dělat společnost Pavel Kuruc (známý stand-up trenér) a cestu do Ameriky si připravil i Martin Buday, jehož již brzy čeká zápas v Dana White’s Contender Series. 

Hvězdný trenér Sanford si Kleina znovu doslova povolal, ,, Pokud se před dalším utkáním nevrátíš k nám, přijdu za tebou na Slovensko a dotáhnu tě za uši, „konstatoval podle Kleina nizozemský kouč Hooft. 

Klein se tímto krokem snaží vyhnout chybě, kterou udělal před posledním zápasem, když po přípravě v USA cestoval domů. Tentokrát za velkou louží zůstává až do samotného zápasu, ve kterém mu budeme znovu držet palce.