23. 7. 2024

Pereira dokázal otočit duel a slaví čtvrté vítězství v řadě!

Michel Pereira byl jako vždy výbušný, ale musel také předvést skutečné odhodlání, aby se v sobotu večer na UFC 270 dostal přes Andreho Fialha.

Pereira, známý svým rozmanitým arzenálem na nohou, rozhodně předvedl několik efektních chvatů, ale byla to jeho schopnost upravovat se mezi koly a zůstat konzistentní, když ve druhém a třetím kole Fialha zasahoval údery, aby dosáhl svého.

Všichni rozhodčí zápas ohodnotili 29-28 a Pereira vyhrál svůj čtvrtý zápas v UFC v řadě.

„Můj soupeř byl opravdu, opravdu silný,“ řekl Pereira po zápase. „Ten úder mě opravdu překvapil. Díky bohu jsem se dokázal udržet v koncentraci a prostě to otočit.“

Tváří v tvář velmi kreativnímu soupeři se Fialho rozhodl, že jeho nejlepšími zbraněmi budou tlak a agrese, zatímco Pereira zůstával i nadále nebezpečný svými obrovskými výbušnými pohyby.

Po prvním kole, v němž odešel do rohu s krvácejícím nosem, byl Pereira ve druhém trpělivější a zasáhl Fialha několika tvrdými údery pravou rukou, které nováčka v UFC donutily ustoupit. Pereira následoval pár tvrdých kopů přímo na tělo, které upoutaly Fialhovu pozornost a ten se snažil najít nějakou protizbraň, která by ho zpomalila.

Přes veškerou Fialhovu snahu pokračoval útočný nápor, Pereira se snažil o bleskové zakončení, ale zároveň si dával pozor, aby nebyl příliš agresivní a nedal soupeři šanci na návrat. Přesto Pereira útočil na Fialha od hlavy až k patě, včetně mnoha úderů do středu těla.

Když zbývalo pět minut do konce zápasu a na výsledkových kartách byl pravděpodobně stav vyrovnaný, Fialho se pokusil o zvrat a znovu se tlačil dopředu, což mu pomohlo najít úspěch hned na začátku zápasu. Tentokrát však byl Pereira připraven a začal oplácet silnými údery spolu s dalšími kopy, které Fialhovi dělaly problémy po celý večer.

Zatímco Fialho předvedl na svůj debut v krátkém zápase silný výkon, Pereira byl dynamický v útoku a skutečně předvedl show, díky níž si došel pro vítězství.

Pereira si nyní bezpochyby bude hledat soupeře postaveného mezi 15 nejlepšími bojovníky welterové váhy.