20. 6. 2024

Oktagon poprvé v Pardubicích! Získá Macek vysněný titul?

Pardubická Enteria arena zažije poprvé ve své historii velkou MMA akci. Organizace OKTAGON zavítá na východ Čech vůbec poprvé. Do Pardubic přiveze elitu v čele s Filipem Mackem, který si jde pro vysněný titul.

Turnaj s názvem OKTAGON PRIME 4 vyvrcholí soubojem o titul v bantamové váze mezi domácí jedničkou Filipem Mackem a dánským žralokem Jonasem Magardem, který „požíral“ soupeře ve známých světových organizacích a je v životní formě.

Zkušený třicátník Filip Macek však svou druhou šanci získat pás šampiona již nebude chtít promarnit. Při jeho prvním pokusu získat pás ho na podzim 2019 zastavil v Bratislavě domácí Tomáš Deák. Od té doby nasbíral 4 výhry s tím, že všechny soupeře dokázal ukončit.

Do dalšího zápasu jde nejslavnější česká bojovnice, elitní Lucie Pudilová, která jako jediná Češka zápasila v UFC. Bude čelit polské bojovnici Martě Wallizcek, kterou v lednu porazila jen těsně na body.

Do klece se po 3 letech vrací legenda českého MMA Jaroslav „Jubox“ Pokorný a střetne se s knockouterem světového kalibru Janičićem.

 Konečně se uskuteční očekávaný souboj Františka Fodora s Matoušem Kohoutem, kteří si to měli rozdat již začátkem září. A dojde na atraktivní bitvu rozjetého ranaře Zdeňka Polívky proti tvrdému Bryczekovi.

Těšit se můžete i na německého nesmrtelného „Kelta“ Jungwirtha s Farkašem nebo brazilskou KO hrozbu Rafaela Xavieru a další namotivované moderní gladiátory s cílem nechat v kleci vše a vítězně zvednout ruku nad hlavu!