15. 7. 2024

Oktagon 31 za rohem? 5 zápasů, které vás nadzvednou ze židle!

Zdroj: Freepik

Po téměř dvou a půl letech se největší československá MMA organizace vrací do O2 arény. Jaká karta bude k vidění?

#1 Pirát vs Kincl

„V OKTAGONU je nový král,“ hlásí sebevědomě Patrik Kincl, který si jde rovnou pro titul ve střední váze, čímž chce dostat do kouta svého odvěkého rivala, zraněného Karlose Vémolu. 

Prozatimní šampion Pirát Krištofič s Attilou Véghem v trenérském rohu je však ve formě, v jaké jsme ho prý ještě dosud neviděli.

A odhodlaný dokázat všem, že opasek zůstane v jeho držení, ať se proti němu postaví kdokoliv. Zůstane sedět na svém trůnu, nebo bude mít střední váha skutečně nového krále? 

#2 Paradeiser vs Keita

Druhou bitvu o prozatimního šampiona lehké váhy a příštího vyzyvatele Ivana Buchingera svede hladový Rony Paradeiser proti překvapivému objevu Losene Keitovi.

Ten na prosincovém turnaji naprosto zlikvidoval Ryšavého a dává si jen ty nejvyšší cíle. 

#3 Polívka vs Lohoré

Rozjetý jako rychlý vlak je Zdeněk Polívka. Naposledy porazil nebezpečného Roberta Bryczeka a stále hlasitěji si říká o slovo mezi špičkou střední váhy.

Teď před ním stojí další těžký oříšek, Alex Lohoré. Pětinásobný světový šampion dokázal pět kol vzdorovat v kleci Karlosi Vémolovi a teď nadšeně prohlašuje, že Polívku sfoukne jako svíčku. 

#4 Čepo vs Silva

Uvidíme i uzdraveného a natěšeného Vlasta Čepa, který jde do souboje tvrdých granátů s brazilským dělostřelcem Silvou.

Ten se pyšní tím, že ze 7 výher uspal hned 6 bojovníků.

#5 Pudilová vs De Souza

Doma se představí i Lucie Pudilová, ve které zažehl ohen legendární trenér Conora McGregora John Kavanagh. 

Nejznámější česká bojovnice si to rozdá se specialistkou na demolici soupeřek „The Killa“ de Souzou. 

A co tam bude dále?

Před Andrejem Kalašnikem leží obří výzva v podobě ruského bojovníka Arthura Karavaieva, který si na prosincovém Oktagonu 29 poradil s Brazilcem Santanou.

Vrací se Jakub Bahník, kterého v kleci přivítá nevyzpytatelný Brit Cuccinielo, showman ve formě Denis Farkaš a proti němu Max Handanagič či Kuba Běle proti Litevci Kanišauskosovi.