Obrana Bucs se při vítězství nad Saints blýskla pěti obraty a šesti sacky!

Obrana Tampy Bay Buccaneers předvedla při své návštěvě Caesars Superdome proti New Orleans Saints velkolepý výkon a dokázala získat pět obratů a šest sacků, přičemž si na tabuli připsala skóre 20:10.

Obrana trénovaná Toddem Bowlesem dokázala na hřišti domácího týmu dosáhnout pěti obratů díky třem zachyceným míčům a dvěma ztrátám, přičemž všechny přišly ve druhém poločase.

Tom Brady chtěl proti Saints vyhrát v základní hrací době

Tom Brady dokázal proti New Orleans Saints získat první vítězství v základní části od svého příchodu k Buccaneers před několika sezónami.

Zápas však nebyl tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát z tabule, protože Tom Brady byl během tohoto utkání viditelně frustrovaný, křičel na rozhodčí, na své spoluhráče a dokonce vztekle házel helmou a tabletem o zem.

Zápas byl docela vyrovnaný, než se na hřišti strhla bitka

Poté, co se Tom Brady a hráči Tampy Bay Buccaneers domnívali, že rozhodčí neodpískali nedovolené bránění, se rohový obránce Saints Marshon Lattimore a Tom Brady dostali do slovní přestřelky, po níž Leonard Fournette přistoupil k Lattimorovi a položil na něj ruce ve snaze bránit svého quarterbacka.

Peklo se však rozpoutalo poté, co Mike Evans uviděl hádku a rozhodl se Lattimora srazit k zemi, a v tu chvíli se do potyčky zapojili další hráči, což skončilo diskvalifikací Evanse i Lattimora.

Ihned poté se vývoj zápasu přiklonil na stranu Bucs, kteří i přes absenci svých nejlepších nahrávačů vstřelili 17 bodů bez odpovědi a zpečetili své vítězství.

Instagram did not return a 200.