Chybí Billu Belichickovi Tom Brady víc než manželce Gisele Bündchen?

Trenér Patriots po katastrofální prohře 7:20 s Dolphins vzbuzuje řadu pochybností.

Je to teprve první týden NFL a to není vždy dobré dělat úsudky o budoucnosti jakéhokoli týmu v celé sezóně na základě tak malého vzorku, nicméně výkon tak špatný jako ten, který New England Patriots měl v jejich návštěvě Miami Dolphins je nemožné, aby se divit, jestli jsme v přítomnosti začátku konce éry hlavního trenéra Billa Belichicka v týmu Foxborough.

Na začátku třetí sezony éry po konci Toma Bradyho u Pats se stále hlasitěji ozývá šuškanda o tom, že Belichick nedokáže vyhrávat bez TB12 jako svého rozehrávače, a přestože loni dokázal dovést svůj tým do play-off, úroveň, kterou předvádí Mac Jones, nikoho neuspokojuje.

Delfíni totálně ovládli Patriots.

Dolphins rozdrtili Pats výsledkem 20:7, který nesvědčí o dominanci týmu, v jehož dresu debutoval jako hlavní trenér Mike McDaniel a poprvé po příchodu z Kansas City Chiefs nastoupil Tyreek Hill.

Kritika legendárního trenéra New Englandu zesílila po jeho rozhodnutí přivést zpět do týmu bývalé asistenty Matta Patriciu a Joea Judge poté, co oba neuspěli jako hlavní trenéři u Detroit Lions, respektive New York Giants.

Proč se Matt Patricia a Joe Judge vrátili do New England?

Nejhorší však bylo, že je znovu nenasadili jako dva muže zodpovědné za ofenzivu týmu, když Patricia byl před odchodem od Pats koordinátorem obrany a Judge koordinátorem speciálních týmů, a místo toho vzali ofenzivního specialistu na uvolněné místo po Joshi McDanielsovi, který byl pro tuto sezónu najat jako hlavní trenér Las Vegas Raiders.

Zdá se zkrátka, že Belichickovi dochází kredit na to, aby dokázal, že může vyhrávat i bez Bradyho, takže je možné, že trenérovi bude nakonec jeho legendární QB chybět víc než manželka Gisele Bündchen.

Zdroj: Marca

Instagram did not return a 200.