Jimmy Garoppolo byl téměř na odchodu do Commanders…

San Francisco 49ers nenašlo v letošní sezoně jiný tým, který by vyměnil quarterbacka Jimmyho Garoppola, což byla pro pětinásobného vítěze Super Bowlu nakonec výborná zpráva.

Jejich rozhodnutí udělat hlavního rozehrávače s Trey Lance dostalo vážné trhliny už po dvou kolech.

Poté, co Lance utrpěl při vítězství nad Seattlem Seahawks zlomeninu kotníku, která ho vyřadí ze hry do konce sezony, se Jimmy G probral ze zapomnění a vrátil se na pozici startovního QB.

To dává 49ers jistotu, že mají schopného hráče, který bude krátkodobě velet útoku.

Carson Wentz, druhá možnost Commanders.

Podle zprávy ESPN však mělo San Francisco připravené všechny detaily a téměř se dohodlo na odchodu Garoppola do Washingtonu Commanders.

Na začátku přestávky v sezoně se však hvězdný quarterback, který dovedl 49ers k Super Bowlu LIV, musel podrobit operaci pravého ramene, kvůli níž tým z hlavního města Spojených států vzdal jeho hledání a rozhodl se vzít Carsona Wentze z Indianapolis Colts.

Po operaci proběhl draft, přišly tréninkové kempy a Garoppolo nebyl chtěn žádným jiným týmem, takže se San Francisco rozhodlo vyjednat s quarterbackem novou smlouvu, která mu dává plně garantovaných 6,5 milionu dolarů (čímž se snižuje jeho plat), ale zaručuje bez výměnných a bez tagových klauzulí, že Jimmy G končící tuto sezonu bude moci podepsat smlouvu s kýmkoli bude chtít.

Co bude dál pro 49ers a Jimmyho Garoppola?

Prozatím 49ers v 1. týdnu prohráli s Chicago Bears, ve 2. týdnu porazili Seattle Seahawks a ve 3. týdnu se utkají s Denver Broncos Russella Wilsona.

Instagram did not return a 200.