Nick Chubb proti Steelers ukázal, proč je jedním z nejlepších running backů v NFL

Cleveland Browns zahájili 3. týden NFL tím, že zvýraznili ofenzivní problémy Pittsburghu Steelers a v tradičním zápase Thursday Night Football, který se konal na FirstEnergy Stadium, převzali vedení AFC North vítězstvím 29:17.

Hvězdná akce zápasu vyzněla ve prospěch Steelers díky jednoručnímu příjmu nováčka George Pickense, který může v budoucnu vyvolat u fanoušků Pittsburghu spoustu vzrušení.

Nicméně to byl téměř jediný světlý bod v noci velmi málo výbušného útoku pod vedením quarterbacka Mitchella Trubiskyho, který postupně začíná generovat požadavky, aby jeho místo zaujal Kenny Pickett.

Nejlepší zápas Jacobyho Brissetta v této sezoně

Na druhé straně se představil quarterback Jacoby Brissett, který nastupuje na místo Deshauna Watsona, jenž si již odpykal tři z jedenáctizápasové suspendace od NFL kvůli sexuálním deliktům, které svého času vyvolaly desítky žalob od žen, které ho během jeho působení v týmu Houston Texans masírovaly.

Při tomto tempu není vyloučeno, že až Watson vystřídá Brissetta, stane se tak jako divizní lídr, nicméně dnes je silnou stránkou Clevelandu jeho běhový útok, neboť v zápase touto cestou získal celkem 171 yardů a touchdown, z nichž hlavní hvězdou byl Nick Chubb s 23 přeneseními za 111 yardů se zmíněným touchdownem.

Amari Cooper nutí Cowboys litovat

Dalším hráčem, který vynikl na straně Browns, byl receiver Amari Cooper, který ukázal chybu, kterou Dallas Cowboys udělali, když ho před touto sezonou pustili do Clevelandu.

V tomto zápase nasbíral sedm recepcí za 101 yardů a touchdown.

Browns (2-1) se vrátí na hrací plochu příští neděli 2. října, kdy zavítají na hřiště Atlanty Falcons, zatímco Steelers (1-2) čeká další zápas ve stejný den, kdy budou hostit New York Jets.

Instagram did not return a 200.