Milan Škriniar vyhlíží velký přestup? Toto je 6 možností!

Podle více médií už Milan Škriniar ztratil v Interu pozici neprodejného hráče, což okamžitě nastartovalo dlouholetých zájemců o jeho služby. Tady je šest možností, které se v létě 2020 nabízejí hvězdnému slovenskému stoperovi.

#6 Přestup do klubu mimo aktuálních spekulací

Mnohokrát se na přestupovém trhu udála změna dresu, kterou nikdo neočekával a ani se o ní příliš nepsalo. Tato alternativa se otevírá iv případě naší reprezentační hvězdy, ale je velmi málo pravděpodobná.

V souvislosti s Milanem se za poslední roky mluvilo o několika klubech jako Real Madrid, Tottenham, Juventus či Chelsea, ale aktuálně se přesun do ani jednoho z uvedených celků neočekává.

#5 FC Barcelona

Dlouhodobě je známo, že klub z Nou Campu je v procesu rekonstrukce kádru s cílem omladit tým o nové hvězdné tváře. Uprostřed obrany má Barca oporu Piqeuho (33), Lengleta (25) i Umtitiho (26), ale v případě posledně uvedeného se píše o přestupu do Premier League.

Barca potřebuje vyztužit obranný val před Ter Stegenem, přičemž o rodáka ze Žiar nad Hronom mají reálný zájem již od léta 2018. Pokud se Barceloně podaří prodat pár přebytečných hráčů, finance na slovenského obránce se určitě najdou.

#4 Manchester United

Manchester United řeší komplikace s defenzivu už pár sezón, přičemž vzpruhou byly příchody Maguiera či Wan-Bissaku. Pokud se však “Red Devils” chtějí poprat s konkurencí o trofeje, musí do týmu přivést další obrannou hvězdu světové kvality, která ustojí tlak související s nejprestižnější ligou světa.

Škriniar v Miláně dozrál a je připraven udělat další velký kariérní krok, přičemž podle Daily Mirror má klub z Old Trafford v plánu nabídnout Interu za slovenského stopera 65 milionů eur.

#3 Zůstane v Interu

Spekulace jsou sice neustále v oběhu a některé z nich jsou dokonce logické i pravděpodobné, ale nikde není psáno, že se s určitostí přetaví na realitu. To platí i pro situaci slovenského obránce v jeho aktuálním klubu. Inter se pod Contem dostal do formy a během podzimu to vypadalo na těsný boj o titul, který však po novém roce milánští “dobrovolně vzdali” skrz sérii nepřesvědčivých výkonů.

Antonio Conte už přivedl do Interu řady kvalitních posil a podle médií plánuje další změny i v létě 2020. Škriniar může samozřejmě setrvat a být součástí rostoucího projektu, ale pokud si Conte umíní koupi drahé posily, zdroje na její příjezd mohou klidně plynout i z prodeje slovenského reprezentanta, o kterého je velký zájem a cena by se mohla dostat až na hranici 70 milionů eur.

#2 Manchester City

V Manchesteru je i další klub, kterému by bodlo vyztužit zadní řady. Citizens mají v týmu několik univerzálních hráčů i středních obránců, ale i v probíhající sezoně je vidět, že by se jim hodil nový stoper světové kvality.

K dvojici Stones a Laporte by mohl během následujících týdnů klidně přibýt i Milan Škriniar, který by se určitě pod Guardiolovou taktovkou v kádru neztratil. Hrát za MCFC však znamená tvrdý boj o každou minutu na hrací ploše, což může z části odrazovat. Klub z Etihad Stadium může do výměny za Škriniara nabídnout Interu i argentinského bombarďáka Sergia Aguera.

#1 Paris Saint-Germain

Celá téma ohledně přestupu Milan Škriniar z Interu se vlastně otevřela z důvodu zájmu PSG. Tamní sportovní ředitel, Leonardo, hledá odpovědnou náhradu za odcházející oporu Thiaga Silvu, přičemž slovenský reprezentant patří mezi nejužší špičku kandidátů.

PSG má nadprůměrné finanční možnosti a nabízí možnost hrát na nejvyšší světové úrovni s vysokou šancí na zisk různých trofejí. Podle nejnovějších informací se tedy zdá, že pokud se slovenský 25letý obránce rozhodne opustit Milán, bude to ve prospěch klubu zpod Eiffelovy věže.

Instagram did not return a 200.