8. 12. 2022

Masvidal odpovídá na nabídku Jakea Paula ve výši 5 milionů dolarů: „UFC mě nenechá odejít za drobné“

Několik dní po svém knockoutovém vítězství nad bývalým šampionem UFC Tyronem Woodleym už Jake Paul usiluje o zápas s další hvězdou UFC.

YouTuber, který se stal profesionálním boxerem, učinil nabídku na zápas Jorgemu Masvidalovi. V úterním rozhovoru v podcastu Impaulsive svého bratra Logana Paul reagoval na Masvidalovy nedávné komentáře, že s ním nebude bojovat, a učinil mu přitom lukrativní nabídku.

„Masvidal řekl: ‚Buď budu bojovat s těmi nejlepšími lidmi, nebo budu bojovat za peníze. A ty nejsi ani jedno z toho. Neplatíš správné peníze,'“ řekl Paul. „Masvidale, mám pro tebe hned teď nabídku – 5 milionů dolarů garance plus procenta z pay-per-view.

„To je nejvíc, co jsi kdy jako bojovník udělal, vůbec. Takže teď už nemůžeš říct: ‚Buď budu bojovat s těmi nejlepšími, nebo budu bojovat za peníze‘. Garance 5 milionů dolarů plus procenta z pay-per-view. Pojďme to uskutečnit. To je nejvíc, co jsi kdy dostal zaplaceno. Tečka.“

Masvidal má samozřejmě exkluzivní smlouvu s UFC a nesmí bojovat nikde jinde, pokud nedostane od UFC svolení. Bojovníci, kteří se v poslední době utkali v boxu, si vybojovali smlouvu s UFC nebo, ve velmi málo případech jako Conor McGregor vs. Floyd Mayweather, spolupracovali s UFC, aby se boxerský zápas uskutečnil.

Paul si uvědomuje, kdo je překážkou pro potenciální zápas s Masvidalem.

„Táta Dana vás prostě musí pustit ze smlouvy,“ řekl Paul. „Pracuješ pro UFC. V podstatě jsi b*tch.“

Netrvalo dlouho a Masvidal na tyto komentáře zareagoval. Na Twitteru Paulovi vzkázal, že peněženka by musela být mnohem vyšší, aby UFC vůbec uvažovala o uskutečnění zápasu.

„UFC mě nenechá odejít za drobné,“ napsal Masvidal. „Udělej těch 20 garantovaných plus PPV a jsem si jistý, že UFC s tím nebude mít problém, pokud jim zlomím jejich honorář, a pak ti rád rozbiju hubu.“

Paul v současné době hledá svého dalšího soupeře. Jako profesionální boxer má bilanci 5-0 s výhrami nad bývalými bojovníky UFC Woodleym a Benem Askrenem. Paul zmínil Natea Diaze a Masvidala jako soupeře, s nimiž by měl zájem bojovat příště.

„Jsem pro kteréhokoli z nich,“ řekl Paul. „Myslím, že říkají, že o to stojí, ale zdá se to tak samozřejmé. Široká veřejnost se na to dívá jako: ‚No jo. Masvidal a Nate Diaz by Jakea Paula zabili‘. Tihle tupci nechápou, že box je jiný sport než MMA a že je to doslova lehká práce.“

Instagram did not return a 200.