17. 4. 2024

Lohoré se pustil do šampiona KSW Soldiće: V UFC se testuje, proto tam nejde!

Francouz Alex Lohoré je československým fanouškům dobře známý. Není to tak dávno co měl zápas s Karlosem Vémolou, ve kterém sice prohrál, ale za svůj výkon se rozhodně stydět nemusí.

Francouzský borec, který bojoval i v Bellatoru, posledně zápasil na Oktagon 22, přičemž porazil Tata Primeru po třech kolech na body. Po tomto fighte mu vypršela smlouva s Oktagon a dosud není jasné, kde se představí nejblíže. 

Po jeho posledních příspěvcích na sociálních sítích to ale vypadá tak, že by se chtěl dostat do KSW a pokukuje hned po titulovém zápase. „Dokážu udělat lepší ground and pound, ale Soldić není vůbec špatný. Má styl, bylo by fajn, kdybychom se spolu mohli setkat, rozhodli bychom o tom, kdo je nejlepší evropský borec ve welteru,“ reagoval podle MMA Shorties Lohoré na Instagram KSW pod příspěvkem ohledně duelu Soldić vs Kincl, ve kterém Soldić obhájil svůj opasek šampiona organizace. 

Lohoré nakonec ještě přidal do ohně vyjádřením o potenciálním uvažování Soldić o cestě do UFC. „Nemůže o sobě říct, že je nejlepší, protože se mnou ještě nebojoval. Moc dobře ví, že v UFC testují na zakázané látky, proto se tam nijak nežene,“ pokračoval v komentářích Lohoré.