23. 4. 2024

Klein zná datum dalšího zápasu v UFC a rovněž jméno soupeře!

První slovenský zástupce v UFC Ľudovít „Lajos“ Klein už zná termín svého třetího zápasu v nejprestižnější organizaci světa. Po dominantním vítězství nad Shanea Youngem a prohrou na body s Mikem Trizanom, Lajos oznámili promotéři další důležitý datum jeho kariéry. O jaký zápas se jedná?

Klein po zápase s Trizanem musel podstoupit operaci nohy, která se vydařila a už několik dní trénuje „Čaute mám před sebou smlouvu s UFC, takže právě jdu podepsat další zápas. Protože jsem měl zranění, chtěl jsem v tomto roce odbúchať ještě jeden duel. Pomalu se dávám do kupy, chci si jít napravit chuť. Jméno soupeře je kvalitní, už se na to neskutečně těším, „ prozradil zápasník pérové váhy na svém Instagramu. 

Dle vícero zdrojů se Lajoš Klein ve svém třetím utkání střetne s Američanem Natem Landhwerhem (14-4). Ten v UFC zatím absolvoval tři zápasy se skóre jedno vítězství a dvě porážky. Lahndwehr je bývalým šampionem organizace M-1 Global, kde v roce 2018 získal titul, který zvládl hned dvakrát obhájit, poté přestoupil do UFC.

Datum jejich duelu je stanoveno na 16 října s tím, že turnaj by se měl pravděpodobně uskutečnit v APEX centru v Las Vegas. Jestli bude možná alespoň menší návštěva zatím není jasné, bude záležet na epidemiologické situaci.

Lajoš znovu bude připravovat v MMA Sanford v gymu na Deerfield Beach na Floridě pod taktovkou Henriho Hoofta, který na video reagoval. Klein trenérovi, který se věnuje a věnoval hvězdám UFC jakými jsou kamarádi Usman, Michael Chandler, Gilbert Burns, Vitor Belfort či Robbie Lawler odepsal, že se brzy uvidí.