Kincl sestřelil Lohorého a poprvé obhájil titul! Nezvaný Vémola přelezl klec…

Vrcholem akce Oktagon 35 byl bezpochyby zápas o pás ve střední váze mezi Alexem Lohorem a šampionem Patrikem Kinclem.

Jak už to u obou zápasníků bývá, ani tento střet se neobešel bez pořádného “trash talku”.

Po vyhlášení zápasu ovšem došlo k několika opravdu ostrým výměnám názorů, kdy český bojovník prohlásil, že chce Lohorého ukončit během prvních dvou kol, což se nepodařilo ani Karlosi Vémolovi.

To se však francouzskému bojovníkovi nelíbilo a na sociálních sítích Kinclovi vysvětlil, čemu bude v kleci čelit.

“Slyšel jsem, že mě vyřídíš do druhého kola. To je vtip, to musíš mít halucinace. Chtěl jsem fanouškům předvést show, ale žádná nebude. Skončím s tebou v prvním kole. Pěkně a rychle. A to tím nejbrutálnějším způsobem.

Tohle jste v kleci ještě neviděli. Buďte připraveni, protože já to udělám.” Lohoré ve videu řekl českému šampionovi.

Lohoré navíc divákům slíbil spoustu násilí a nezapomněl poznamenat, že si jde pro mistrovský pás.

To Kinclovi vyhovovalo, protože sám chtěl zápas co nejvíce zatraktivnit. “Očekávám, že proti mně nastoupí nejlepší verze Alexe Lohoreho a předvede pořádnou show.”

To se mohlo snadno stát. Francouz totiž oznámil, že poprvé v oktagonu naplno trénoval a diváci viděli jen jeho desetiprocentní verzi. Teprve teď se měla projevit jeho skutečná kvalita.

V sázce přitom nebyl jen pás, ale s největší pravděpodobností se vítěz utká s Carlosem Vemolou. A není třeba dodávat, že oba hlavní zápasníci s ním měli vynikající skóre.

Dominantní Kincl

3 státní vlajky, kuklu na hlavě a novou pokrývku hlavy, kterou si sám sundal. To byl nástup francouzského reprezentanta Alexe Lohorého Naopak šampion Patrik Kincl procházel stadionem naprosto soustředěně a bez větších emocí.

Kincl překvapil velmi dobrým boxem na začátku zápasu o titul a zejména jeho přední ruka slavila úspěch. Lohoré spíše hledal optimální vzdálenost.

Trvalo jen několik okamžiků, než aréna zařvala po parádním kopu a bleskurychlém zabití, které poslalo Lohorého k zemi.

Kincl tak ukázal, že patří k evropské špičce, protože jeho souboj s Lohorem vypadal jako z jiné galaxie!

“Všichni jsou chytří, ale já na tom pracuji s trenérem už několik let a teď jsme si řekli, jdi tam a ukaž to, teď je ta správná chvíle. Dneska mi to vyhovovalo, i ten pád, spalo se mi dobře. Když jsem hodil první 2 přední a spadlo to tam, řekl jsem si, že dnes je ten den.”

Kincl zhodnotil svůj výkon a při pohledu na cíl už věděl, že je to jeho čas. “Alex byl pro mě trochu pomalejší,” dodal šampion.

Mezitím je na 30. prosince naplánována akce Oktagon v Praze a právě Karlos Věmola by se mohl stát dalším vyzyvatelem titulu. Kincl však zatím o boji s Karlosem nemluví.

“Dnešek je o nás, o mně, Alexovi a klucích, kteří tu bojovali. Užijme si dnešní noc a zítra se k tomu dostaneme,” zakončil šampion Kincl.

Přestože Vémola nebyl do klece pozván, bouřlivý bojovník nakone přelezl klec, sebral moderátorovi mikrofon a spustil promo k pražské akci, ve kterém Kinclovi řekl, že na něj “sere” a v prosinci si jde pro jeho pás.

Instagram did not return a 200.