21. 5. 2024

Khabib prozradil, s kým se touží setkat!

Bývalý šampion UFC Khabib Nurmagomedov se setkal s řadou významných osobností, ale je tu jedna konkrétní osoba, se kterou by se rád setkal.

Od ruského prezidenta Vladimira Putina po fotbalovou hvězdu Cristiana Ronalda – bývalý neporažený šampion UFC si během svého dominantního kralování v lehké váze UFC potřásl rukou s kde kým.

Kromě boxerské legendy Muhammada Aliho, který zemřel v roce 2016, Nurmagomedov uvedl, že existuje jedna osoba, se kterou by se rád setkal.

„Opravdu bych se chtěl setkat s Michaelem Jordanem,“ řekl Nurmagomedov v pořadu „FULL SEND PODCAST“. „Hraju basketbal, ale ne jako Michael Jordan. To je dagestánský basketbal: „My zápasíme, běháme, děláme všechno.“

Nurmagomedovovo podání basketbalu je směsicí ragby a basketbalu, v němž si hráči přihrávají a střílejí, ale nedriblují. Je to činnost, kterou si „Orel“ a jeho spoluhráči často užívali během tréninkových dnů v Dagestánu.

Nurmagomedov uvedl, že se o šestinásobném šampionovi NBA Jordanovi, pravděpodobně nejlepším basketbalistovi všech dob, dozvěděl více z nedávného dokumentu „Poslední tanec“, který v něm zanechal inspiraci.

„Před měsícem jsem se díval na jeho dokument, protože pracuji na svém dokumentu, a bylo velmi zajímavé ho sledovat,“ řekl Nurmagomedov. „Je to velmi působivé. Před tím dokumentem jsem o něm moc nevěděl. Věděl jsem jen, že Michael Jordan je nejlepší basketbalista, a to je vše. V Dagestánu NBA moc nesledujeme a pro mě bylo velmi působivé se na to dívat a opravdu se s tím chlapíkem chci setkat.“