17. 6. 2024

Justin Gaethje ukázal prstem na bojovníka, kterému dá titulovou šanci až se stane šampionem

„The Highlight“ věří, že je dalším v pořadí na zápas s vítězem zápasu Charles Oliveira vs. Dustin Poirier o pás lehké váhy. S kým plánuje první obhajobu?

Až – nebo spíše pokud – Gaethje porazí vítěze zápasu Oliveira-Poirier, je ochoten dát Machačevovi, který je na 4. místě, první šanci na titul.

„Pustím ho jako prvního, pokud získá své místo,“ řekl Gaethje, který na UFC 268 porazil v úchvatné bitvě Michaela Chandlera. „Porazím jednoho z těchto chlapů [Charlese Oliveiru nebo Dustina Poiriera] a pak ho nechám jít prvního. F*ck yeah, na to se těším.“

Gaethje také varoval Machačova, že pokud očekává snadný zápas, čeká ho kruté probuzení. „Přichází válka,“ řekl Gaethje. „Musí vědět jednu věc, že přijde zasraná válka. Tak ji přiveďte.“

Třiatřicetiletý Gaethje je v současné době na druhém místě žebříčku lehké váhy UFC a mnozí ho považují za jednoho z nejzajímavějších bojovníků v divizi, ne-li v celé organizaci.

Machačev naopak zaznamenal devět výher v řadě a je považován za budoucnost lehké váhy. Dagestánec naposledy bojoval na UFC 267, kde porazil Dana Hookera v prvním kole.