27. 5. 2023

Jake Paul: TOP 10 faktů, které jste nevěděli

Američan Jake Paul je populární internetová celebrita, jejíž život čítá mnoho profesí a příběhů. V posledních letech se vyprofiloval jako boxer a přitahuje pozornost celé bojové scény. Co jste o Jakeovi možná nevěděli?

#1 Rodák z Clevelandu

Jake Paul se narodil 17. ledna 1997 v americkém Clevelendu.

#2 Celebrita sociálních sítí

Svoji internetovou kariéru rozjel v roce 2013 na dnes již zaniklé streamovací platformě Vine, kde se díky své osobité tvorbě stal v krátkém horizontu nesmírně populární.

Poté přešel na Youtube, kde jeho videa shlédlo přes 2 miliardy fanoušků a Jake tak rozjel neuvěřitelnou dráhu v showbyznysu.

#3 Brácha Logan

Stejně slavnou celebritou a rovněž boxerem je i Jakeův starší brácha Logan Paul.

Ten v boxerské exhibici ustál rány neporaženého šampiona Floyda Mayweathera. Byť v osmikolovém zápase jednoznačně dominoval bývalý šampion Mayweather, bitva vítěze neměla, jelikož to neumožňovala pravidla.

#4 Zahrál si v seriálu od Disney

Mezi jeho největší milníky patří fakt, že byl vůbec první hvězdou sociálních sítí, která dostala hlavní roli v seriálu Bizaardvark od Disney Channel. Následně se ale s hollywoodskou produkcí ve zlém rozešel.

#5 Mladý miliardář

K prvnímu čtvrtletí roku 2021 se majetek Jakea Paula odhaduje na částku okolo půl miliardy českých korun. Na žebříčku finančně nejvýdělečnějších youtuberů mu patří druhé místo.

„Nejsem závislý na slávě. Jsem závislý na zábavě, na poskytování cool zážitků svým přátelům, na rodině a vytváření historie. Chci, ať si mě lidé pamatují.“ říká Jake Paul

A těch dalších 5? 👇