17. 4. 2024

Expert UFC: Conor by se mohl vrátit a knokautovat Oliveiru!

Expert UFC si není jistý, co bude s Conorem McGregorem dál, ale nevylučuje možný titulový zápas s Charlesem Oliveirou.

Možná je to riskantní, ale Michael Bisping si myslí, že je možné, že by se McGregor, který je jednou z nejpolarizovanějších postav v MMA, mohl vrátit a knokautovat Oliveiru, aby získal zpět to, co mu kdysi patřilo: titul UFC v lehké váze.

„Conor odvedl skvělou práci, když byl naprosto polarizující, víte,“ řekl Bisping v nedávné epizodě pořadu Věřte mi. „Polarizovat je skvělé, polovina z nich chce, abys vyhrál, a druhá polovina chce, abys tvrdě padnul. A když jste f***ing fight guy, je to ta nejlepší pozice, v jaké můžete být. Protože tak jako tak se na tebe lidi dívají, aby tě viděli bojovat.“

A hele, není to nemožné,“ dodal. „Mohl by se vrátit a knokautovat Charlese Oliveiru. Samozřejmě, že by mohl. Bylo by urážlivé tvrdit opak. Samozřejmě, že by mohl. Vidím, že se to stane? Nevím. Spíš ne.“

McGregor je v současné době mimo hru kvůli zranění, ale Ir předpokládá, že po svém návratu do UFC získá titul.

„Takže v jakém termínu budu bojovat s Oliveirou?“ napsal McGregor na Twitteru po vítězství „Do Bronxe“ nad Dustinem Poirierem v zápase UFC 269.

Ve hře je také možný čtvrtý zápas s Poirierem, ale „Diamant“ by v té době už mohl být v důchodu.

Bývalý šampion utrpěl v trilogickém souboji s Poirierem na UFC 264 zlomeninu nohy a během zranění údajně přibral 22 kilogramů svalové hmoty. V žebříčku lehké váhy UFC je momentálně na 9. místě.