26. 5. 2024

Jake Paul poslal Woodleyho tvrdým hákem k zemi a zůstává neporažen!

Bývalý youtuber Paul a bývalý šampion UFC Woodley už se letos spolu utkali. Tehdy zvítězil na body právě americký youtuber a bylo jasné, že Tyron bude chtít odvetu. Tu nakonec dostal, jenže takový výsledek si jistě nepředstavoval…

Pochyby z prvního duelu byly zapomenuty. „Co teď? Co teď? Co teď?“ křičel Paul do kamery, když jeho ruku zvedl na znamení výhry rozhodčí Christopher Young, který ukončil souboj v šestém kole. Jake Paul trefil pravý hák dokonale a bývalý MMA bojovník šel bezvládně k zemi.

Jake Paul zůstává v boxu neporažený. V dřívějších duelech porazil Paul vedle Woodleyho také dalšího vysloužilého MMA zápasníka Bena Askrena, dále bývalou hvězdu NBA Nateho Robinsona a youtubera s pseudonymem AnEsonGib.

„Jake se připravoval jako kdyby měl jít na zápas o světový titul. Když se připravují šampioni těžkých vah na titulový zápas, většinou absolvují 150 až 200 kol ve sparingu. Jake je teď na stejné úrovni. Bere to hodně vážně. V minulém zápase se trochu zranil, hnul si s loktem. Dali jsme se pak znovu do práce, trochu jsme věci pozměnili a teď jsme připraveni na pořádnou jízdu,“ vysvětloval už před zápasem pro SunSport kouč BJ Flores.

Paul se měl původně utkat s boxerem a mladším bráchou šampiona Tysona Tommym Furym, ale ten zápas zrušil kvůli zlomenému žebru a bakteriální infekci. Dojde na tento zápas ještě?