17. 4. 2024

Co bude dál s Natem Diazem? Takhle reagoval na výzvu Jake Paula!

Původním zaměřením youtuber Jake Paul si začal dělá jméno v bojových sportech tím, že vyzývá bojovníky MMA k boxerským zápasům. A nese to úspěch! Velká sledovanost, spoustu peněz kolem, ale hlavně …hlavně je dokáže porážet!

Nejprve poslal v dubnu k zemi bývalého šampiona Bellatoru Bena Askrena, aby navázal dvěma výhrami nad bývalým UFC šampionem Tyronem Woodleym.

V návaznosti na to Jake Paul vyzval Natea Diaze i Jorgeho Masvidala. Server TMZ Sports nedávno vyzpovídal Diazova parťáka Chrise Avilu, když se k nim Diaz krátce připojil. Bojovník s bilancí 20-13 byl dotázán, co si myslí o tom, že ho Jake Paul vyzval k souboji. Odpověděl klasickým Diazovým způsobem:

„Kdo? Koho to zajímá? Já se účastním všech zápasů. Jdu do každého zápasu. Kdo si myslí, že je tvrdý, ten to schytá.“

Co čeká Nata Diaze příště?

Zatímco Nate Diaz se v budoucnu možná utká v boxerském ringu s takovými soupeři, jako je Jake Paul, ve smlouvě s UFC má ještě jeden zápas. Tento zápas se pravděpodobně uskuteční na začátku roku 2022, pokud se Diaz s UFC na zápase dohodne.

Dustin Poirier se zdá být nejpravděpodobnějším kandidátem na labutí píseň Nata Diaze v UFC. „Diamant“ se vrací po druhém neúspěšném pokusu o získání titulu a prohlásil, že zápas s Diazem je jediným zápasem, který ho nyní vzrušuje.

Diaz a Poirier se měli utkat již v minulosti, ale nikdy k tomu nedošlo. Dalším jménem, které bylo s Diazem spojováno, je Vicente Luque. Vzhledem k jeho postavení v první pětce polotěžké váhy se však nezdá být příliš logické, aby se UFC utkala s Nate Diazem, který není v žebříčku.