Bylo by dobré nazývat věci pravým jménem, reaguje Martínek na promo Oktagonu!

První šampion organizace největší československé organizace MMA není spokojen s tím, jakým směrem se ubírá její propagace.

Michal Martínek, bývalý držitel titulu v těžké váze, reagoval na dokumentární seriál s Gáborem Borárosem, který organizace natočila pod názvem “Byl jsem první”.

Ve svém příspěvku na sociálních sítích organizace prohlašuje, že Boráros “je prvním šampionem Oktagonu MMA”.

Možná ne vždy dělal všechno správně, ale nikdo mu neupře, že pomohl proslavit MMA na Slovensku a v České republice.

Se zatajeným dechem budete sledovat výhry, prohry a těžké životní zkoušky jednoho z nejslavnějších bojovníků v oktagonu, jehož výrazná osobnost elektrizuje davy,” píše se dále v příspěvku, který láká ke zhlédnutí dokumentu.

Faktem ale je, že Gábor Boráros se stal vítězem první řady pořadu Oktagon Challenge. Je tedy vítězem reality show a nikdy nemusel svůj pás obhajovat, na což Martínek naráží.

“První pás Oktogon Výzvy, pokud se nepletu, to udělal, což je vlastně diplom za účast a ne oficiální pás, protože se neobhajuje.

Prvním oficiálním (šampionem) jsem byl já, pokud mě a mé fanoušky paměť neklame. Takže by bylo dobré vše nazývat pravým jménem, protože historie by se neměla upravovat,” reagoval Martínek na sociálních sítích.

Zřejmě se mu nelíbí, že Oktagon propaguje své materiály tak, jak uzná za vhodné, a méně znalý divák to může špatně pochopit a myslet si, že Boráros byl prvním šampionem Oktagonu.

Prvním šampionem Oktagonu se však stal Michal Martinek, který v současnosti bojuje v prestižní polské lize KSW.

Titul získal 28. července 2018 na turnaji Oktagon 7, když ve třetím kole porazil Daniela Dittricha technickým knockoutem.

Instagram did not return a 200.