28. 5. 2024

Analýza Wolverhampton – Watford: Zaberou Vlci po 3 prohrách?

Zdroj: Depositphotos

Wolverhampton prohrál třikrát v řadě a zdá se, že z vysněné pohárové účasti v příští sezóně nakonec nic nebude. Venkovní prohry na půdě Arsenalu a West Hamu by se ještě daly přejít, ale poslední domácí prohra s Crystalem Palace už byla navíc.

Wolves opět ukázali, jak důležitá bývá v jejich domácích vystoupeních první trefa, vždyť letos doma vyhráli všech pět ligových duelů, v nichž se prosadili jako první. V opačném případě šestkrát prohráli, aniž by se sami dokázali vůbec trefit.

Proti nováčkovi z Watfordu tedy bude potřeba začít dobře a třeba ještě nějakou tu šanci na první šestku vykřesat. Watford naposledy nestačil na Arsenal, kterému po srdnatém boji podlehl 2:3, a záchrana se mu začíná vzdalovat.

Tři body na Everton, případně čtyři na Leeds sice nejsou ještě nedostižné, ale nováček soutěže v posledních měsících svými výkony nepřesvědčuje.

Proti Arsenalu sice bojoval, což ocenil i nový kouč Hodgson, ale v současné chvíli by spíše než slova pochvaly byly potřeba body. Mírnou nadějí Watfordu je fakt, že v minulých dvou venkovních kláních neprohrál a udržel čistá konta ve Villa Parku a na Old Trafford.

Zdroj: ifortuna