28. 11. 2023

Analýza Vítkovice vs Pardubice: Kdo ovládne bitvu dvou nejlepších týmů extraligy?

Ostravané budou hájit svou domácí neporazitelnost, vyhráli čtyřikrát v řadě a jsou na 2. místě.

Naposledy dokázali přehrát urputnou Olomouc 3:0, po dvou bodech zapsali Chlán (1+1) s Lakatošem (0+2), a na listinu střelců se dále zapsali Fridrich a americký šikula Petera Kriegera.

Před sezonou byl jako hlavní posilou prezentován především Peter Mueller, který válel v dresu brněnské Komety, jenže v důsledku zranění odehrál pouze osm duelů.

Takže naopak Krieger (9+11) patří k největším lídrům mužstva společně s nejproduktivnějším hráčem soutěže Dominikem Lakatošem (12+11), oba dva řídí útok Vítkovic.

Ridera přivítá jediného lepšího protivníka (co se týče postavení v tabulce), Pardubice dominují a po deseti výhrách v řadě hájí 1. místo.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Extraligu bez otravných limitů. REGISTRUJ SE ZDE A VYZVEDNI BONUS 3000,-  pro nové hráče.

Dynamo zvládá vítězit i v nekompletní sestavě, naposledy proti Budějovicím chyběli bratři Musilové, Čerešňák, Hyka, Rohlík a Kolář.

I tak si Perníkáři poradili a odvezli si z jihu Čech plný počet bodů za výhru 4:2.

Bodově zase úřadovala první letka v čele s Kousalem, Zohornou a Radilem.

Střetnutí prvního a druhého celku by mělo přinést velmi napínavou podívanou, velkou otázkou je, v jakém rozpoložení týmy nastoupí.

Hostům totiž zřejmě bude chybět stále hodně klíčových hráčů a svěřenci Tomáše Holaně by si tak mohli udržet domácí neporazitelnost.