30. 11. 2022

Analýza Třinec vs Olomouc: Udrží obhájci vítěznou sérii?

Obhájci zlatého hattricku předvádí po reprezentační pauze skvělé výkony a vyhráli čtyřikrát v řadě, tím se posunuli již na 3. příčku.

V neděli si Slezané poradili s Hradcem 4:1, hodně byl vidět Daniel Voženílek, ten totiž dvakrát skóroval, ale potom obdržel trest na 5 minut a do konce za podkopnutí Okuliara.

Na první pohled to ovšem nevypadalo jako úmysl a tak by měl do dnešního souboje zasáhnout.

Oceláři každopádně hrají ve velké pohodě, daří se jim dobře napadat a kombinovat v útočném pásmu, na což jsou ostatně fanoušci s tímto mužstvem nějakou dobu zvyklí.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Extraligu bez otravných limitů. REGISTRUJ SE ZDE A VYZVEDNI BONUS 3000,-  pro nové hráče.

Nečeká je ale jednoduchý soupeř, Olomouc je hned za Třincem na 4. místě, letos Hanáci předvádí výkony výrazně nad očekávání.

Po dvou prohrách Mora vyzrála na Liberec 4:1. Zase se jednalo o perfektně zvládnutý zápas směrem dozadu, Bílí Tygři se zmohli pouze na 18 střel.

Za Branislava Konráda stále zaskakuje Jan Lukáš a má perfektní čísla, 94.22% úspěšnost a pouze 1,76 obdržených branek na utkání.

Otázkou je, zda olomoucká hradba bude stačit na třineckou ofenzivu. Oba celky mají velkou kvalitu a je dost možné, že si body rozdělí.

Instagram did not return a 200.