25. 9. 2023

Analýza Brno vs Liberec: Zkrotí doma Kometa Bílé Tygry?

V repríze finále z roku 2017 přivítá Kometa Liberec, Moravané po výhře s Plzní tvrdě narazili a v Litvínově padli jasným výsledkem 1:5.

Verva do toho šlápla hned na začátku a hned v první minutě vedla o dvě branky a to znamenalo konec pro Dominika Furcha, ale spíše za oba góly mohla nedůsledná obrana.

Opařená Kometa nestíhala celé utkání, u všeho byla pozdě a situaci si stěžovala svou nedisciplinovaností.

Až v závěru se po nenápadné akci prosadil Jan Süss, který pouze zmařil čisté konto Denisu Godlovi.

Domácí jsou stále na 5. místě, ale budou muset předvést lepší výkon proti Bílým Tygrům.

Severočeši se trápí dlouhodobě, prohráli osm z posledních deseti zápasů, v neděli nestačili na Olomouc 1:4 a jsou až desátí.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Extraligu bez otravných limitů. REGISTRUJ SE ZDE A VYZVEDNI BONUS 3000,-  pro nové hráče.

Jediný, kdo je v libereckém dresu vidět, je Jan Ordoš.

Ten v posledních třech kláních vstřelil čtyři z celkových pěti gólů celého družstva.

Přitom útok hostů má jednoznačně na víc, Birner, Bulíř, Frolík, Filippi, ti všichni oblékali reprezentační dres a mají zkušenosti na rozdávání, potom jsou tu stálí koně jako Vlach, Jelínek či Najman.

Velké problémy jsou i v obraně, hlavně nedůraz na brankovišti a také nedisciplinovanost, Hanáci trestali dvakrát v početní výhodě.

S ohledem na formu by měli mít navrch domácí a další přesný zásah by mohl přidat kanonýr Luboš Horký, s 11 góly za 16 duelů patří k nejlepším střelcům extraligy.