23. 4. 2024

Analýza Seattle vs Nashville: Odvezou si Predátoři potřebné body?

Zdroj: Freepik

Čtvrteční program NHL přinese souboj dvou celků Západní konference. Od 4 hodin středoevropského zimního času začne souboj domácího Seattle Kraken proti Nashville Predators.

Bude se jednat o duel týmů, které dělí 27 bodů a devět míst v tabulce konference. Seattlu se jako nováčkovi soutěže ve své první sezoně příliš nedaří a se ziskem 37 bodů je v konferenci jen těsně nad poslední Arizonou.

To Nashville je na tom o poznání lépe a v konferenci je aktuálně na šestém místě, které by mu zaručovalo účast v playoff. Ani jedno z mužstev nemá ale nijak zářivou formu.

Utrápený Seattle uhrál z posledních deseti zápasů pouhých pět bodů a o moc lépe na tom není ani Nashville, který získal bodů devět.

Krakeni budou hrát v závěru sezony již pouze o prestiž, protože jejich šance na postup do vyřazovací části jsou prakticky již pouze teoretické.

Naopak Nashville potřebuje získávat další body a proti Seattlu bude mít jedinečnou možnost získat dva důležité body. I když na Predators nečeká nic snadného, v zápase proti Krakenům uspějí.

Zdroj: ifortuna