Analýza Salernitana – Sassuolo: Odvezou si hosté tři body?

Sérii čtyř únorových remíz, které ještě naznačovaly mírnou naději posledního celku italské Serie A na záchranu, utnula vysoká prohra s milánským Interem 0:5. Vzhledem k tomu, že stejným výsledkem skončilo i první vzájemné utkání čekal úspěch nováčka asi málokdo, nicméně v trochu větší odpor se všeobecně věřilo.

Do Salerna teď zavítá Sassuolo a domácí opět nečeká nic jednoduchého. Nový kouč hostů Alessio Dionisi zřejmě konečně našel tu správnou rovnováhu a po minulém triumfu v Benátkách (4:1) slavil třetí výhru v řadě, která posílá Neroverdi ještě do boje o zajímavé umístění, nebo minimálně z nich dělá adepta na boj o poháry pro příští ročník.

Výhrou nad zachraňujícím se protivníkem navíc Sassuolo naznačilo, že nevyrovnané výkony jsou pryč a tři body ze Salerna by to jen potvrdily.

První letošní vzájemné měření sil skončilo 1:0, rozhodoval tehdy ve skvělé formě hrající Berardi, ale na rozdíl od prvního klání teď doslova létají i jeho parťáci Scamacca a Raspadori, kteří zajistí výhru a také vyšší počet vstřelených branek.

Ti se prosadili i v minulém týdnu na půdě Venezie, kde bylo rozhodnuto v podstatě dříve, než se vůbec začalo – Raspadori se trefil již ve druhé minutě.

Zdroj: ifortuna