27. 7. 2024

Analýza PSG vs Bordeaux: Oklepali se Pařížani z vyřazení v LM?

Poslední týden byl pro Paříž týdnem hrůzy. Nejprve tým Mauricia Pochettina prohrál druhé venkovní ligové utkání po sobě, tentokráte s Nice 1:0 a následně ve středu Paříž v rámci Ligy mistrů selhala také v Madridu na Santiagu Bernabéu.

Po osmifinálovém vypadnutí z Ligy mistrů se tak argentinský kouč Pochettino dostal pod velký tlak a začíná se spekulovat o jeho možném nástupci.

Dle jeho slov je třeba zachovat klid a z tohoto zklamání se co nejrychleji oklepat. K tomu budou mít Pařížané možnost v neděli, když v poobědovém čase vyzvou v Parku Princů poslední celek tabulky – Bordeaux.

Svěřenci Davida Guiona po dvou remízových výsledcích po sobě s Monacem a Clermontem prohráli minulý týden jeden z klíčových duelů v boji o záchranu s Troyes (0:2), což je v momentální situace, v níž se západofrancouzský celek nachází poměrně velká rána.

Girondins navíc nečeká v nadcházejících kolech vůbec snadný los – po Paříži doma hostí Montpellier na začátku dubna zajíždí do Lille. V těchto zápasech bude moci Bordeaux jen překvapit a dá se předpokládat, že bude během těchto duelů vycházet z co nejpevnější defenzivy, a to už tento týden v Paříži.

O jedničce by se nemělo pochybovat, cokoli jiného by byla pro domácí velká ostuda. Zajímavý kurz je však na to, v jakém poločase padne více branek.

Jak jsem již uvedl, tak Bordeaux se bude snažit poctivě co nejdelší čas bránit a nebylo by překvapením, kdyby za první poločas inkasovalo nanejvýš jeden gól a v druhém dějství pak Paříž utkání rozhodla dalšími brankami zápas úplně, neboť síly budou s přibývajícím časem na straně hostů ubývat.

Za zkoušku tento tip rozhodně stojí, pokud hledáte u tohoto zápasu sázkařskou kurzovou hodnotu.

Zdroj: ifortuna