Analýza Monaco vs PSG: Odveze si z knížectví Messi a spol lehké body?

Zdroj: Depositphotos

Monaco nestačilo v minulém kole na Strasbourg (1:0) a ani nevystřelilo v utkání na branku, čímž si nechalo alsaský celek odskočit na rozdíl šesti bodů. Čtvrteční odvetný zápas v rámci Evropské ligy „Knížata“ rovněž nezvládla, s Bragou na domácím hřišti remizovala 1:1 a po předchozí porážce v Portugalsku se s druhou nejprestižnější evropskou soutěží rozloučila už v osmifinále po celkovém výsledku 1:3.

Družina kouče Philippa Clementa tak neprožívá zrovna dvakrát povedené týdny s výjimkou jediného vítězství z posledních osmi soutěžních duelů v Marseille (0:1).

Tento týden před reprezentační pauzou zavítá do monackého knížectví celek z hlavního města.

Paříž po hořkém vyřazení z Ligy mistrů porazila Bordeaux 3:0 po brankách Mbappého, Neymara a Paredese, ale i tak se v táboře domácích fanoušků objevil na adresu většiny hráčů včetně Messiho pískot a celková nespokojenost s předvedenou hrou.

Podle některých zdrojů Messiho otec a zároveň i jeho agent kontaktoval Barcelonu ohledně jeho případného návratu, k čemuž se přidal se svou nelibostí v pařížském celku také Neymar a rovněž se spekuluje o přestupu Mbappého do Realu Madrid.

Ať je to jak chce, tak na potenciální odchody některých hráčů a na vysoce pravděpodobnou výměnu trenéra Pochettina, který je také pod obrovským tlakem, dojde až v létě a nyní je jasnou prioritou titul.

I přes nepříliš dobrou atmosféru na straně Pařížanů by měli hráči zápas zvládnout, a i podruhé v této sezoně z formy hrající Monaco porazit.

Zdroj: ifortuna