23. 7. 2024

Analýza Manchester United vs FC Sevilla: Využijí Red Devils domácího prostředí?

Zdroj: Depositphotos

V probíhajícím ročníku Evropské ligy je Sevilla jako město pro United souzeným soupeřem. V předešlém kole vyřadili „Rudí Ďáblové“ Betis Sevilla, tentokrát je čeká městský rival FC Sevilla.

Hosté prožívají letos těžkou sezónu, v La Lize patří mužstvu až třináctá příčka, tým si vede o poznání hůře než už zmíněný Betis.

Šance na evropské poháry jsou tak minimální, pokud tedy španělský klub neuspěje právě proti Manchesteru.

Týmu hapruje v probíhajícím ročníku především ofenziva, nic na tom nemění ale zlepšené výsledky v posledních dvou soutěžních zápasech.

Sevilla postoupila v EL přes turecké Fenerbahce, ale venku tým prohrál 0:1, a také tentokrát by měl tahat za kratší konec lana.

Manchester z posledních pěti soutěžních duelů vyhrál hned čtyřikrát, třikrát přitom udržel čisté konto. Mužstvo táhne i nadále skvělý ostostřelec Rashford.

Mužstvu se navíc vyprazdňuje marodka, zdravotně do kupy se dali Eriksen a Martial. Lavička mužstva má tak obrovskou kvalitu, což je další zásadní rozdíl mezi oběma celky.

Domácí tak mohou hru náležitě oživit, pokud by vše nešlo podle jejich plánu.

United na tom budou lépe silově i rychlostně a před svými fanoušky na Old Trafford si zajistí další vítězství.

Zajímavou může být sázka na multiskóre v poměru 1:0, 2:0 nebo 3:0. Stejným výsledkem konec konců skončily i poslední dva zápasy Manchesteru.

Zdroj: ifortuna