Analýza Fulham vs Liverpool: Vyloupí Kloppovi hoši Craven Cottage?

Fulham se po roce opět vrací do Premier League a znovu dostál své pověsti. Druhou ligu ovládl zcela suverénně, nastřílel 106 branek, na čemž se 43 zásahy podílel Aleksandar Mitrovič.

Fulham by konečně rád udržel prvoligovou příslušnost na více než jeden rok a styl, jakým si zajistil postup napovídá, že by se to konečně mohlo podařit.

Na úvod ho ale čeká těžká zkouška, do Londýna míří loňský vicemistr Liverpool. A ani jemu není střelba branek cizí, vloni jich nasázel 94 a letošní ročník zahájil výhrou v Community Shield nad Manchesterem City 3:1.

Hosté mírně obměnili kádr, Fabio Carvalho přišel právě z Fulhamu, kterému pomohl k návratu mezi elitu deseti góly a osmi asistencemi a měl by (spolu s Darwinem Nunezem) zacelit ofenzivní mezery, které vznikly po odchodech Divocka Origiho a Sadia Maného.

Darwin Nunez z Benfiky zpočátku nebudil mezi veřejností úplné nadšení, ale čtyři trefy do sítě Lipska pochybnosti mnohých rozptýlily.

Poslední čtyři návštěvy Liverpoolu na Craven Cottage přinesly branky na obou stranách a minimálně tři přesné trefy by měly být k vidění i tentokrát. O korunu krále střelců Premier League totiž bude tradičně bojovat Mohamed Salah.

Instagram did not return a 200.