22. 6. 2024

Vémola paroháč? Létaly facky, s Lelou oznámil rozchod!

Nepříjemný okamžik, který čekal jen málokdo. Karlos Vémola se v současné době potýká se zraněnou rukou, ale musí řešit i další nečekané problémy. Terminátora zradila jeho partnerka Lela, která měla údajně intimní poměr s jeho dobrým přítelem. Zklamaný bojovník se k celé situaci vyjádřil na sociálních sítích, kde také dodal, že s Lelou už netvoří pár.

Bylo několik hodin po půlnoci, když vystresovaný Vemola komentoval nezáviděníhodnou záležitost.

„Já nikdy neperu špinavé prádlo na sociálních sítích. Dneska ale nemůžu jinak. Přišel jsem na to, že moje žena má poměr s jiným frajerem. To, že má poměr s jiným frajerem je nechutné samo o sobě, ještě když je 6 týdnů po porodu, ale horší je, že to byl můj dobrý kamarád. Teď všude na sociálních sítích chce dávat, že já jí biju, že já jsem ten podvodník,“ reagoval Vémola ve svém prohlášení na Instagramu.

Podle něj nedošlo k dramatické konfrontaci, ale padly facky. „Dokážete si představit, že když chytnete ženu se svým velice dobrým kamarádem, tak facky začnou lítat. Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne za to, že spí s mojí ženou, ale za to, že je prase a že si hraje na kamaráda. Asi bych se mu za to měl omluvit, měl jsem to řešit s klidnou hlavou. Lely jsem se ale nedotkl,“ vysvětlil situaci.

A jak se vlastně Terminátor dozvěděl o nevěře své přítelkyně? „Já na to přišel tak, že Lela má na sobě samé diamantové prsteny, náhrdelníky apod. Já teď nezápasím, teď na to nemám, tak jsem se ptal, kde na to vzala. Bylo mi to divné, ale ona, že si vydělává IG. Nejsem žárlivec, ale samozřejmě jsem to vyšetřoval a zjistil jsem, že to má od mého kamaráda pana Kaisera.“

Logicky tedy došlo k rozchodu, kterého Vemola pochopitelně lituje. „I když jsem udělal spoustu chyb, tak jí miluju. Tohle je oficiální konec. Strašně mě to mrzí. Mrzí mě, že jsem přišel o kamaráda. Mrzí mě, že jsem přišel o ženu,“ neskrýval Vémola zklamání.

Terminátor tak prožívá další smutné okamžiky a v nejbližší době si chce dát od světa na sociálních sítích pauzu. „Na pár týdnů se musím vypařit ze sociálního světa. Problémů mám dost. Se zdravím, s rodinou, se vším,“ dodal.