15. 6. 2024

TOP 10 hráčů od kterých se čeká v NHL více než letos předvádí

Nová sezóna kanadsko-americké NHL je v plném proudu. Hráči nejlepší hokejové ligy na světě hrají třetí týden. Již nyní však existuje řada hráčů, kteří na začátku roku zaostávají za očekáváním. Přinášíme vám 10 jmen, od kterých se rozhodně očekávalo více.

#10 Jamie Benn

Kapitán Dallasu Stars už nepatří k největším hvězdám ligy. V Texasu se však od Benna stále očekává vysoký standard a kvalita. 32letý Kanaďan však neskóruje jako dřív.

Jedním z důvodů je špatný start Stars do sezóny, ale s větším počtem zápasů by se Bennova produktivita mohla zvýšit.

#9 Kaapo Kakko

Kaapo Kakko je stále velmi mladý. Dvacetiletý finský internacionál má však za sebou již třetí sezonu v NHL a opět to nevypadá, že by byla produktivní.

V New York Rangers se trápí, a přestože hraje po boku takových jmen, jako jsou Ryan Strome a Artěmij Panarin, nedaří se mu pravidelně zapisovat své jméno do střelecké listiny.

#8 Elias Pettersson

Elias Pettersson je prvním centrem a jednou z největších hvězd Vancouveru Canucks. 22letý Švéd je využíván ve všech herních situacích, ale nedokáže pravidelně skórovat.

A právě body se od mladého švédského útočníka očekávají.

#7 Alex Nedeljkovic

Alex Nedeljkovic v létě změnil dres. Z týmu Carolina Hurricanes přestoupil do Detroit Red Wings, kde se stal útočníkem číslo jedna před Thomasem Greissem. Není to však Nedeljkovic, kterého známe z jeho působení u Hurricanes. Od mladého brankáře se v Motor City očekává více.

#6 Tomáš Tatar

Od elitního slovenského útočníka se v New Jersey hodně očekávalo. Ten však v prvních několika zápasech nedokázal tato očekávání naplnit.

Na svůj první gól v sezoně stále čeká. To je opravdu špatná vizitka pro hráče, který pravidelně hraje přesilovku.

A těch 5 dalších? 👇