25. 9. 2023

Šance pro Ronalda? Agent ho prý nabídl do Německa!

Budoucnost Cristiana Ronalda v Manchesteru United je stále není jistá. Každý dense objevují informace o tom, že ho klub buď chce udržet za každou cenu, nebo naopak ho s lehkostí nechá jít.

Sám hráč chce však stále s největší pravděpodobností britské ostrovy opustit. Kam má namířeno? To je však otázka.

Nyní se objevily zprávy o tom, že agent ho nabídl bundesligové Borussii Dortmund.

Atlético Madrid, Chelsea, Bayern Mnichov… Jen slabý výčet klubů, které prý jevily zájem o portugalského kanonýra. Nyní do hry vstoupil údajně další hráč. Je jím bundesligová Borussia, kterou v květnu opustila její největší hvězda, norský šutér Erling Haaland, který přestoupil do Manchesteru City.

Dortmund však v tomto případě nefiguroval jako aktivní zájemce. Podle německých médií a CBS Sports Ronalda černožlutým nabídl jeho agent Jorge Mendes.

Ti však o sedmatřicetiletého hráče nestojí. Je pro ně už příliš starý. Navíc jeho plat, který momentálně bere v Manchesteru United, je více než dvojnásobný oproti nejlépe placeným hráčům německého celku.

Pětinásobný vítěz Zlatého míče tak zase musí jít o dům dál. Moc času a možností už však nemá. Na Old Trafford je však stále více frustrovaný a svou negativní náladu přenáší i na zbytek týmu, což se jeho vedení pochopitelně nelíbí.