4. 12. 2022

Ronaldo podle Ten Haga překročil hranice: Už by neměl hrát za Manchester!

Trenér fotbalistů Manchesteru United se na schůzce s vedením klubu vyjádřil, že Cristiano Ronaldo by už neměl působit na Old Trafford.

Podle Erika ten Haga překročil portugalský internacionál svými výroky hranici.

V rozhovoru pro pořad Piers Morgan Uncensored Ronaldo prohlásil, že se cítí zrazen, a tvrdil, že se ho vrcholní představitelé Manchesteru United snaží z klubu vyštvat.

Podle ESPN se v pondělí uskutečnila schůzka Ten Haga, spolumajitelem klubu Joela Glazera, výkonného ředitele Richarda Arnolda a ředitele fotbalových operací Johna Murtougha.

Ten Hag: Zašel příliš daleko

Ten Hag byl na místě, aby poukázal na to, že Ronaldo zašel se svou kritikou příliš daleko, že nemá respekt k trenérovi ani k vedení klubu a že by už neměl hrát za Manchester United.

Celý rozhovor s Ronaldem bude odvysílán později tento týden, ale některé jeho části byly zveřejněny v neděli večer, jen několik hodin po posledním zápase United před mistrovstvím světa.

Manchester City porazil Fulham 2:1, ale Ronaldo nebyl na soupisce už druhý zápas v řadě, údajně kvůli nemoci.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na světový fotbal bez otravných limitů. REGISTRUJ SE ZDE A VYZVEDNI 3000,- KČ, KTERÉ NYNÍ JAKO NOVÍ ROZDÁVAJÍ.

Hvězdný Portugalec naznačil, že za klub už pravděpodobně hrát nebude.

„Snaží se mě vyhodit z klubu. Nejen trenér, ale i dva nebo tři další lidé. Cítím se zrazen. Lidé by měli slyšet pravdu. Mám pocit, že mě tu někteří lidé nechtějí. Nejen v této, ale i v minulé sezoně,“ řekl v jednom z rozhovorů.

Kritizoval také předchozího trenéra

Ronaldo dal během sezony najevo svou nespokojenost. Naposledy, když na konci zápasu s Tottenhamem odmítl nastoupit a místo toho odešel do šatny.

V předsezónním zápase proti Vallecanu také předčasně opustil hřiště a v létě požadoval přestup, aby si mohl zahrát Ligu mistrů. Žádná nabídka však nepřišla.

Trenér Ten Hag mu v probíhající sezóně nedal tolik prostoru, kolik by si přál.

„Nemám k němu respekt, protože on nemá respekt ke mně,“ řekl o něm.

Portugalec si také stěžoval na zázemí klubu a tvrdil, že Manchester od odchodu Alexe Fergusona v roce 2013 nepokročil.

Kritizoval také najmutí dočasného trenéra Ralfa Rangnicka, který v minulé sezoně nahradil Ole Gunnara Solskjaera.

„Ten chlap není ani trenér. Velký klub, jako je Manchester United, si přivede sportovního ředitele. To překvapilo nejen mě, ale celý svět,“ dodal.

Největší česká sázková kancelář Tipsport rozdává super bonusy i peníze zdarma. Získej 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč a užívej si živé přenosy z nejlepších fotbalových soutěží světa!

Instagram did not return a 200.