18. 7. 2024

Real chce Mbappého hned? Podle agenta přišla nabídka! Pustí ho PSG?

Renomovaný agent Giovanni Branchini prohlásil, že Real Madrid učinil v probíhajícím přestupovém období nabídku na podpis superhvězdy Paris Saint-Germain (PSG) Kyliana Mbappého. Ital však hráče nezastupuje.

Mbappému vypršel poslední půlrok smlouvy s PSG a nic nenasvědčuje tomu, že by byl ochoten svůj pobyt prodloužit. Real Madrid je tipován, že francouzského reprezentanta v létě podepíše na základě volného přestupu.

Objevily se náznaky, že by se tým Carla Ancelottiho mohl v zimním přestupovém období pokusit podepsat Mbappého za sníženou cenu. Sám třiadvacetiletý hráč však vyhlídky na lednový přestup nedávno bagatelizoval.

Renomovaný agent Branchini však o plánech Realu Madrid podepsat Mbappého učinil obrovské prohlášení. Ital uvedl, že Los Blancos nabídli PSG 50 milionů eur ve snaze získat útočníkovy služby už tento měsíc.

Branchini je toho názoru, že prezident Realu Madrid Florentino Perez projevil znamení úmyslu tím, že učinil nabídku 50 milionů eur za hráče, kterému za šest měsíců končí smlouva. Řekl to italskému listu La Gazzetta dello Sport [prostřednictvím AS]:

„Záleží na PSG. Real Madrid chce mít Mbappého okamžitě a nabídl 50 milionů eur. Nevím, jak to dopadne. Rozhodně se mi zdá, že iniciativa Florentina Pereze si zaslouží pozornost, je to zpráva o stabilitě systému. Nakonec je pro všechny škoda, že se hráč takové úrovně v létě stěhuje na volný přestup.“

Uvidíme, zda bude PSG ochotné takovou případnou nabídku Realu přijmout. V Parku Princů se totiž ještě s Mbappého odchodem nesmířili a o jeho setrvání chtějí během následujících měsíců ještě zabojovat.

Zdroj: Sportskeeda.com